
FERYSTER
RUNKO: ILMAN ULOSVIENTIÄ - OSASTOJEN MÄÄRÄ: 1 - THT
E65-54-K-V
Tuotekoodi: E65-54-K-H
5,92 €(Sis.alv)
4,72 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SYNFLEX |
| Johtojen ominaisuudet | kahdesti emaloitu |
| Johdon tyyppi | kelamonisäikeinen |
| Eristyksen materiaali | polyamidi-emali |
| Johdon laji | W 210 |
| Toimintalämpötila | max. 200°C |
| Ulkohalkaisija | 0,71mm |
| Pakkauksen sisältö | 141m |
| Nettopaino | 0,5kg |
| Langan laji | Cu |



























































