- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SEIFERT ELECTRONIC Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto U Väri musta Pituus 41,3mm Leveys 33mm Korkeus 19,1mm Materiaali alumiini Materiaalin viimeistely eloksoitu... Lue lisää
6,09 €(Sis.alv)
4,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KL-156393266S
- Paino: 10 g
- Leveys: 33mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 19,1mm
- Valmistaja: SEIFERT ELECTRONIC
- Väri: musta
- Sovellus: TO3
- Sovellus: TO32
- Sovellus: TO66
- Sovellus: TO9
- Pituus: 41,3mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - U - TO3,TO32,TO66,TO9 - MUSTA - L: 41,3MM KL-156/3/9/32/66/SW
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEIFERT ELECTRONIC |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | U |
| Väri | musta |
| Pituus | 41,3mm |
| Leveys | 33mm |
| Korkeus | 19,1mm |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Sovellus | TO3 |
| Sovellus | TO9 |
| Sovellus | TO32 |
| Sovellus | TO66 |
| Lämpöresistanssi @200 LFM | 12°C/W |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista