- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEIFERT ELECTRONIC Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto U Sovellus SOT93 Sovellus TO218 Sovellus TO220 Sovellus TO247 Sovellus TOP3 Väri musta Pituus 1m Leveys... Lue lisää
82,94 €(Sis.alv)
66,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KL-2021000SW
- Paino: 0.95 kg
- Leveys: 29,6mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 32mm
- Valmistaja: SEIFERT ELECTRONIC
- Väri: musta
- Sovellus: TO220
- Sovellus: TO218
- Sovellus: TO247
- Sovellus: TOP3
- Sovellus: SOT93
- Pituus: 1m
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SEIFERT ELECTRONIC |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | U |
| Sovellus | SOT93 |
| Sovellus | TO218 |
| Sovellus | TO220 |
| Sovellus | TO247 |
| Sovellus | TOP3 |
| Väri | musta |
| Pituus | 1m |
| Leveys | 29,6mm |
| Korkeus | 32mm |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €