- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SEIFERT ELECTRONIC Lämpösäteilimen muoto U Sovellus SOT32 Sovellus SOT93 Sovellus TO126 Sovellus TO218 Sovellus TO220 Sovellus TO247 Sovellus TOP3 Korkeus 14mm Pituus 50,8mm Leveys 32mm... Lue lisää
14,15 €(Sis.alv)
11,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KL-20550.8SWV
- Paino: 10 g
- Leveys: 32mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 14mm
- Valmistaja: SEIFERT ELECTRONIC
- Väri: musta
- Sovellus: TO220
- Sovellus: TO218
- Sovellus: TO247
- Sovellus: TO126
- Sovellus: SOT32
- Sovellus: TOP3
- Sovellus: SOT93
- Pituus: 50,8mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - U - MUSTA - L: 50,8MM - W: 32MM - H: 14MM KL-205/50,8/SW/V
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEIFERT ELECTRONIC |
| Lämpösäteilimen muoto | U |
| Sovellus | SOT32 |
| Sovellus | SOT93 |
| Sovellus | TO126 |
| Sovellus | TO218 |
| Sovellus | TO220 |
| Sovellus | TO247 |
| Sovellus | TOP3 |
| Korkeus | 14mm |
| Pituus | 50,8mm |
| Leveys | 32mm |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Materiaali | alumiini |
| Väri | musta |
| Lämpöresistanssi @200 LFM | 7°C/W |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista