C60-075-AE
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - TO220,TO247,TO264 - MUSTA - Jäähdytyslevyt - C60-075-AE - 1
Valmistaja OHMITE Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto ripamalli Sovellus TO220 Sovellus TO247 Sovellus TO264 Väri musta Pituus 63mm Leveys 75mm Korkeus 41mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: C60-075-AE
  • Paino: 0.15 kg
  • Leveys: 75mm
  • Materiaali: alumiini
  • Korkeus: 41mm
  • Valmistaja: OHMITE
  • Väri: musta
  • Sovellus: TO220
  • Sovellus: TO247
  • Sovellus: TO264
  • Pituus: 63mm
  • Tuotantosarja: C60
  • Pakkauskoko: 25 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaOHMITE
Lämpösäteilimen tyyppipuristettu
Lämpösäteilimen muotoripamalli
SovellusTO220
SovellusTO247
SovellusTO264
Värimusta
Pituus63mm
Leveys75mm
Korkeus41mm