- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OHMITE Tuotantosarja C Materiaalin viimeistely eloksoitu Väri musta Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto ripamalli Sovellus TO220 Korkeus 38mm Leveys 19,94mm... Lue lisää
515,75 €(Sis.alv)
410,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C220-025-1AE
- Paino: 17 g
- Leveys: 19,94mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 38mm
- Valmistaja: OHMITE
- Väri: musta
- Sovellus: TO220
- Pituus: 25mm
- Tuotantosarja: C
- Pakkauskoko: 70 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - TO220 - MUSTA - L: 25MM - H: 38MM C220-025-1AE
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OHMITE |
| Tuotantosarja | C |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Väri | musta |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | ripamalli |
| Sovellus | TO220 |
| Korkeus | 38mm |
| Leveys | 19,94mm |
| Pituus | 25mm |
| Lämpöresistanssi | 3K/W |
| Materiaali | alumiini |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista