- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OHMITE Sovellus TGHE Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto ripamalli Tuotantosarja VX Korkeus 30mm Pituus 35mm Leveys 48,7mm Lämpöresistanssi 0,14K/W Materiaali... Lue lisää
477,44 €(Sis.alv)
380,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VXA-35-101E
- Paino: 39 g
- Leveys: 48,7mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 30mm
- Valmistaja: OHMITE
- Väri: musta
- Sovellus: TGHE
- Pituus: 35mm
- Tuotantosarja: VX
- Pakkauskoko: 80 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - TGHE - MUSTA - L: 35MM - H: 30MM VXA-35-101E
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OHMITE |
| Sovellus | TGHE |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | ripamalli |
| Tuotantosarja | VX |
| Korkeus | 30mm |
| Pituus | 35mm |
| Leveys | 48,7mm |
| Lämpöresistanssi | 0,14K/W |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista