- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Wakefield Thermal Korkeus 27,6mm Pituus 35mm Leveys 35mm Lämpöresistanssi @200 LFM 1,97°C/W Tuotantosarja 900 Materiaali alumiini Väri musta Sovellus BGA Materiaalin viimeistely... Lue lisää
19,30 €(Sis.alv)
15,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 908-35-2-28-2-B-0
- Paino: 50 g
- Leveys: 35mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 27,6mm
- Valmistaja: Wakefield Thermal
- Väri: musta
- Sovellus: BGA
- Pituus: 35mm
- Tuotantosarja: 900
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - BGA - MUSTA - L: 35MM - W: 35MM 908-35-2-28-2-B-0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Wakefield Thermal |
| Korkeus | 27,6mm |
| Pituus | 35mm |
| Leveys | 35mm |
| Lämpöresistanssi @200 LFM | 1,97°C/W |
| Tuotantosarja | 900 |
| Materiaali | alumiini |
| Väri | musta |
| Sovellus | BGA |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | ripamalli |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista