- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- Pyöreät LEDit
- 7-segmenttinäytöt
- Asennustarvikkeet
- Efektiledit
- ErikoisLEDit
- Flat-top LEDit
- Fotodiodit
- Fototransistorit
- IR LEDit
- Joustavat LED nauhat
- JumboLEDit
- KaksiväriLEDit
- Lampunkannat ja adapterit led tuotteisin
- LC LEDit
- LED jäähdytys
- LED lajitelmat
- LED sarjat
- LEDit etuvastuksella
- LEDkaulukset
- Linssit LEDeille
- NeliöLEDit
- PienvirtaLEDit
- Pintaliitos LED
- Pistematriisinäytöt
- Profiilit LED nauhoille
- Soikeat LEDit
- Standardi LEDit
- SubminiatyyriLEDit
- Suorakulmaiset LEDit
- Super Flux LEDit
- Superkirkkaat LEDit
- Taustavalo LEDit
- Teho LEDit - muut värit
- TehoLEDit - valkoiset
- Ultrakirkkaat LEDit
- UV LEDit
- VilkkuLEDit
- LED valojohtimet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TT ELECTRONICS Asennus THT Kotelo T-1 3/4 Muoto pyöreä Toimintalämpötila -40...100°C ?d aallonpituus 890nm Huippuherkkyyden pisteen alllonpiituus 890nm Koot 4,83x4,83x5,84mm... Lue lisää
187,66 €(Sis.alv)
149,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OP293B-TTE
- Paino: 0.3 g
- Kotelo: T-1 3/4
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: TT ELECTRONICS
- Muoto: pyöreä
- Koot: 4,83x4,83x5,84mm
- Diodien tyypit: IR-lähetin
- Valaisukulma: 60°
- Pakkauskoko: 109 kpl
- Tilattavissa 25 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TT ELECTRONICS |
| Asennus | THT |
| Kotelo | T-1 3/4 |
| Muoto | pyöreä |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| ?d aallonpituus | 890nm |
| Huippuherkkyyden pisteen alllonpiituus | 890nm |
| Koot | 4,83x4,83x5,84mm |
| Säteilyvoima | 23mW/sr |
| LED-diodin virta | 100mA |
| Säteilyteho | 400mW |
| Valaistuksen kulma | 60° |
| Diodien tyypit | IR-lähetin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €