
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | VISHAY |
| Diodien tyypit | IR-lähetin |
| ?d aallonpituus | 860nm |
| Diodin linssi | läpinäkyvä |
| Säteilyteho | 1425mW |
| Valaistuksen kulma | 60° |
| Toimintajännite | 2,8...3,3V DC |
| Asennus | SMD |
| Koot | 3,4x3,4x1,8mm |
| LED-diodin virta | 1A |













