
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Diodien tyypit | IR-lähetin |
| Kotelo | Gull wing |
| ?d aallonpituus | 940nm |
| Diodin linssi | läpinäkyvä |
| Säteilyteho | 40mW |
| Valaistuksen kulma | 25° |
| Toimintajännite | 1,15...1,6V DC |
| Asennus | SMD |
| Koot | 2,3x2,3x2,55mm |
| LED-diodin virta | 100mA |
| LED-diodin versio | EMITER |
| LEDin diodin halkaisija | 1,8mm |













