
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

| Valmistaja | VISHAY |
| Asennus | SMD |
| Diodien tyypit | IR-lähetin |
| ?d aallonpituus | 850nm |
| LED-diodin virta | 100mA |
| Valaistuksen kulma | 60° |
| LED-diodin versio | EMITER |
| Koot | 2x1,25x0,8mm |
| Kotelo | 0805 |
| Toimintajännite | 1,8...2,1V |













