
SR PASSIVES
NUPPI - ILMAISINTEN KANSSA - ABS - ØAKSELIN: 6MM - Ø15,8X13,8MM - MUSTA
GMN-4P-BL
Tuotekoodi: GMN-4P-BL
3,34 €(Sis.alv)
2,66 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BI TECHNOLOGIES |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Max. toimintavirta | 1mA |
| Erottelukyky | 20imp/kierto |
| Lähtösignaali | kaksi signaalia A ja B |
| Leikkaussyvyys | 1,5mm |
| Enkooderin tyyppi | inkrementaalinen |
| Asennus | THT |
| Mekaaninen kestävyys | 30000 sykliä |
| Toimintajännite | 5V DC |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Akselin pituus | 15mm |
| Akselin pinta | D uurre |








































