- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Puolijohteen rakenne diodi/tyristori/IGBT Kotelo V2-Pack Sähköasennus Press-in PCB Puolijohdemoduulin tyyppi IGBT Sovellus Invertterit Mekaninen asennus ruuvattu Hila - emitteri... Lue lisää
181,00 €(Sis.alv)
144,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VVZB120-16IOX
- Paino: 0.1 kg
- Kotelo: V2-Pack
- Valmistaja: IXYS
- Sovellus: Invertterit
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
- Puolijohteen rakenne: diodi/tyristori/IGBT
- Kollektorin sähkövirta: 180A
- Kollektorin sähkövirta impulssissa: 300A
- Topologia: boost chopper
- Topologia: 3-vaiheinen diodi-tyristorisilta
- Hila - emitteri jännite: ±20V
- Sähköasennus: Press-in PCB
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IGBT MODUULI - DIODI/TYRISTORI/IGBT - BOOST CHOPPER - URMAX: 1,2KV VVZB120-16IOX
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Puolijohteen rakenne | diodi/tyristori/IGBT |
| Kotelo | V2-Pack |
| Sähköasennus | Press-in PCB |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | IGBT |
| Sovellus | Invertterit |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Hila - emitteri jännite | ±20V |
| Kollektorin sähkövirta | 180A |
| Kollektorin sähkövirta impulssissa | 300A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
| Topologia | 3-vaiheinen diodi-tyristorisilta |
| Topologia | boost chopper |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista