- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
IGBT MODUULI - DIODI/TRANSISTORI - BUCK CHOPPER - URMAX: 1,2KV - 500W

Valmistaja IXYS Max. estosuuntainen jännite 1,2kV Sähköasennus Press-in PCB Kotelo V2-Pack Mekaninen asennus ruuvattu Teknologia X2PT Puolijohteen rakenne diodi/transistori Sovellus Invertterit... Lue lisää
181,00 €(Sis.alv)
144,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUB120-16NOXT
- Paino: 10 g
- Kotelo: V2-Pack
- Valmistaja: IXYS
- Sovellus: Invertterit
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Moduulin tyyppi: IGBT
- Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
- Teknologia: X2PT
- Puolijohteen rakenne: diodi/transistori
- Kollektorin sähkövirta: 140A
- Sirontateho: 500W
- Kollektorin sähkövirta impulssissa: 300A
- Topologia: buck chopper
- Topologia: NTC termistori
- Topologia: 3-vaiheinen diodisilta
- Hila - emitteri jännite: ±20V
- Sähköasennus: Press-in PCB
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IGBT MODUULI - DIODI/TRANSISTORI - BUCK CHOPPER - URMAX: 1,2KV - 500W
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
| Sähköasennus | Press-in PCB |
| Kotelo | V2-Pack |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Teknologia | X2PT |
| Puolijohteen rakenne | diodi/transistori |
| Sovellus | Invertterit |
| Sirontateho | 500W |
| Moduulin tyyppi | IGBT |
| Topologia | 3-vaiheinen diodisilta |
| Topologia | buck chopper |
| Topologia | NTC termistori |
| Hila - emitteri jännite | ±20V |
| Kollektorin sähkövirta | 140A |
| Kollektorin sähkövirta impulssissa | 300A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista