
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS (INTERSIL) |
| Virtalähteen jännite | 1,6...16V DC |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | 0...70°C |
| Aktiivinen tila | matala |
| Syöttövirta, DC | 2,9µA |
| Max. lähtövirta | 25mA |
| kytkentä-kynnysjännite | 1,3V |
| Mikropiirin laji | jännitteenilmaisin |
| Lähtö RESET laji | open drain |
| Kotelo | SO8 |
| Mikropiirin tyyppi | Valvontajärjestelmä |






















