
HOPE MICROELECTRONICS
KEHITYSALUSTA - EVALUOINTI-CMOSTEK - 240÷480HZ - MODULAATIO: FSK,OOK
RFPDK FOR CMT2X13
Tuotekoodi: CMT2X13-EVK
486,99 €(Sis.alv)
388,04 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HOPE MICROELECTRONICS |
| Tuotantosarja | CMOSTEK |
| Mikropiirin tyyppi | RF vastaanotin |
| Kotelo | QFN16 |
| Asennus | SMD |
| Vastaanottimen herkkyys | -109dBm |
| Virrankulutus | 5,7mA |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,6V DC |
| Taajuus | 300...960MHz |
| Kaista | 868,35MHz |
| Liitäntä | 4-wire SPI |
| Yhdessä toimivat mikropiirit | CMT2119A |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | EEPROM |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PUP |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | RX |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | SLEEP |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | TUNE |
| Modulaation laji | FSK |
| Modulaation laji | GFSK |
| Modulaation laji | OOK |

