
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | referenssijännitteen lähde |
| Kotelo | SOP8 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintajännite | 2,495...36V |
| Referenssijännite | 2,495V |
| Max. lähtövirta | 200mA |
| Toleranssi | ±1% |
