
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Max. lähtövirta | 0,1A |
| Kotelo | SOT89 |
| Toleranssi | ±0,5% |
| Toimintajännite | 2,495...36V |
| Referenssijännite | 2,495V |
| Mikropiirin tyyppi | referenssijännitteen lähde |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |





