
ROTH ELEKTRONIK GMBH
ADAPTERI PIIRILEVY - W: 13,5MM
RE906
Tuotekoodi: RE906
16,28 €(Sis.alv)
12,97 €(alv 0%)
Tilattavissa 27 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | referenssijännitteen lähde |
| Kotelo | SOT23 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Toleranssi | ±1% |
| Max. lähtövirta | 15mA |
| Referenssijännite | 1,24V |
| Toimintajännite | 1,24...18V |
| Sovellus | autoteollisuus |






