
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MAXLINEAR |
| Mikropiirin tyyppi | rajapinta |
| Mikropiirin laji | lähetin-vastaanotin |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | V.24 |
| Liitäntä | V.28 |
| Tietosiirtonopeus | 235kbps |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SO16 |
| Virtalähteen jännite | 3...5,5V DC |
| Vastaanottimien määrä | 2 |
| lähettimien määrä | 2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Syöttövirta, DC | 1mA |















