
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 29,21MM - L: 36,83MM
RE936-06
Tuotekoodi: RE936-06
5,65 €(Sis.alv)
4,50 €(alv 0%)
Tilattavissa 30 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MAXLINEAR |
| Mikropiirin tyyppi | rajapinta |
| Mikropiirin laji | lähetin-vastaanotin |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | V.24 |
| Liitäntä | V.28 |
| Tietosiirtonopeus | 120kbps |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | TSSOP28 |
| Virtalähteen jännite | 3...5,5V DC |
| Vastaanottimien määrä | 4 |
| lähettimien määrä | 5 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Syöttövirta, DC | 1mA |



