
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MAXLINEAR |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | 0...70°C |
| Liitäntä | half duplex |
| Liitäntä | RS422 |
| Liitäntä | RS485 |
| Tietosiirtonopeus | 250kbps |
| Vastaanottimien määrä | 1 |
| lähettimien määrä | 1 |
| Mikropiirin laji | lähetin-vastaanotin |
| Kotelo | SO8 |
| Syöttövirta, DC | 0,6mA |
| Virtalähteen jännite | 4,75...5,25V DC |
| Mikropiirin tyyppi | rajapinta |






















