
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 29,21MM - L: 36,83MM
RE936-06
Tuotekoodi: RE936-06
5,65 €(Sis.alv)
4,50 €(alv 0%)
Tilattavissa 30 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CIRRUS LOGIC |
| Asennus | SMD |
| Mikropiirin tyyppi | rajapinta |
| Pakkaus | tuubi |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Kanavien luku | 1 |
| Virtalähteen jännite | 3,13...5,25V DC |
| Taajuus | 192kHz |
| Liitäntä | 3-wire |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | Serial Digital Audio |
| Liitäntä | SPI |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | stereo |
| Kotelo | TSSOP28 |
| Mikropiirin laji | äänikodeekki |



