
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ONSEMI |
| Mikropiirin tyyppi | PMIC |
| Kotelo | DIP8 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Lähtövirta | 0,65A |
| Kanavien luku | 1 |
| Resistanssi johtumisen aikana | 6,8ohm |
| Toimintajännite | 6,5...20V DC |
| Taajuus | 90...110kHz |
| Mikropiirin laji | AC/DC switcher |
| Mikropiirin laji | PWM ohjain |
| Topologia | flyback |















