
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ONSEMI |
| Mikropiirin tyyppi | PMIC |
| Lähtövirta | -500...800mA |
| Asennus | SMD |
| Toimintajännite | 9,5...20V DC |
| Kanavien luku | 1 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Kotelo | SO8 |
| Topologia | boost |






















