
OHJELMOINTILAITE: MIKROKONTROLLERIT - AVR,DSPIC,PIC,SAM MCU - USB
PG164100
Tuotekoodi: MPLAB-SNAP
25,25 €(Sis.alv)
20,12 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Mikropiirin tyyppi | PIC-mikro-ohjain |
| Ohjelmamuisti | 7kB |
| Kellotaajuus | 32MHz |
| Liitäntä | MSSP (SPI / I2C) |
| Liitäntä | UART |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,6V DC |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | UQFN16 |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | Brown Out Reset (BOR) |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | CLC x4 |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | CWG |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | HLT |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | NCO |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PoR |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PPS |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PWM |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | watchdog |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | XLP |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 12 |
| 8bit ajastimien lukumäärä | 1 |
| 16bit ajastimien lukumäärä | 2 |
| Arkkitehtuurin laji | Harvard 8bit |
| Perhe | PIC16 |
| Kapasitiivisten kanavien lukumäärä | 11 |
| Pakkaus | tuubi |
| Muisti | 0,5kB SRAM |
| Muisti | 7000B FLASH |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| A/D-muuntimien lukumäärä 10bit | 2 |
| PWM kanavat lukumäärä | 4 |
| Komparaattorien määrä | 2 |
| Rasteri | 0,65mm |
| Käyttötaajuus | 0...32MHz |
| Output compare kanavien lukumäärä | 2 |
| Input capture kanavien lukumäärä | 2 |
| Ytimen tyyppi | 8-bit |































































