
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 13,5MM - L: 23,5MM - TSSOP14
RE933-02
Tuotekoodi: RE933-02
17,74 €(Sis.alv)
14,13 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Mikropiirin tyyppi | PIC-mikro-ohjain |
| Ohjelmamuisti | 4kB |
| Kellotaajuus | 32MHz |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | IrDA |
| Liitäntä | LIN |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,6V DC |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | TSSOP14 |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | Brown Out Reset (BOR) |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | HLVD |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PoR |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | watchdog |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 12 |
| 16bit ajastimien lukumäärä | 3 |
| Arkkitehtuurin laji | Harvard 16bit |
| 32bit ajastimien lukumäärä | 1 |
| Perhe | PIC24 |
| Pakkaus | tuubi |
| Muisti | 0,5kB SRAM |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Ytimen tyyppi | 16-bit |
























































