
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | GIGADEVICE |
| Mikropiirin tyyppi | FLASH muisti |
| Liitäntä | Quad I/O |
| Liitäntä | SPI |
| Muistin laji | NOR Flash |
| Käyttötaajuus | 120MHz |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Muisti | 16Mb FLASH |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kotelo | SOP8 |
| Toimintajännite | 1,65...2V |









