
ELNEC
OHJELMOINTILAITE: MONITOIMI - LPT,USB - 361X234X56MM
60-0053
Tuotekoodi: BEEHIVE204
8153,82 €(Sis.alv)
6497,06 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |
| Muistin laji | EEPROM |
| Muisti | 2kb EEPROM |
| Liitäntä | I2C |
| Muistin järjestäminen | 256x8bit |
| Toimintajännite | 1,7...5,5V |
| Kellotaajuus | 400kHz |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SOT23-5 |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Saantiaika | 5ms |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |








