
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 58,9MM - L: 120,1MM
RE933
Tuotekoodi: RE933
46,52 €(Sis.alv)
37,07 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | TSSOP8 |
| Muistin laji | EEPROM |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |
| Liitäntä | Microwire |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Pakkaus | tuubi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Saantiaika | 6ms |
| Toimintajännite | 2,5...5,5V |
| Muisti | 16kb EEPROM |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Muistin järjestäminen | 2kx8/1kx16bit |
| Kellotaajuus | 3MHz |










