
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 10,16MM - L: 17,78MM
RE910
Tuotekoodi: RE910
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 39 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SOT23-6 |
| Muistin laji | EEPROM |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |
| Liitäntä | Microwire |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Saantiaika | 6ms |
| Toimintajännite | 2,5...5,5V |
| Muisti | 16kb EEPROM |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Muistin järjestäminen | 1024x16bit |
| Kellotaajuus | 3MHz |









