
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS (INTERSIL) |
| Virtalähteen jännite | 4...6V DC |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Kanavien luku | 16 |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | 8-digit |
| Mikropiirin laji | näytönohjain |
| Kotelo | SO28 |
| Mikropiirin tyyppi | driver |











