- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- 8051 8-bit sarja
- A/D muuntimet - mikropiirit
- Ajuripiirit
- ALTERA ohjelmoitavat piirit
- Analogiset multiplekserit ja kytkimet
- ARM 32-bit sarja
- AVR 8-bit sarja
- AVR32 32-bit sarja
- D/A muuntimet - mikropiirit
- Dekooderit, multiplekserit, kytkimet
- Digitaalipotentiometrit
- DRAM muistit - mikropiirit
- DsPIC 16-bit sarja
- EEPROM muistit - mikropiirit
- EEPROM rinnakkais. muistit - mikropiirit
- EEPROM sarjaliit. muistit - mikropiirit
- EPROM muistit - mikropiirit
- FLASH muistit - mikropiirit
- FLASH rinnakkaisl. muistit - mikropiirit
- FLASH sarjaliitet. muistit - mikropiirit
- FRAM muistit - mikropiirit
- Hybridipiirit
- Infineon Technologies mikrokontrollerit
- Jännitereferenssit ja -lähteet - piirit
- Jännitesäätimet - DC/DC piirit
- Jännitesäätimet - PWM piirit
- Kiikut
- Komparaattorit
- Kytkentäsäätimet - mikropiirit
- LATTICE ohjelmoitavat piirit
- LDO säätämätt. jännitestabilisaattorit
- LED-ajurit
- Liitännät - mikropiirit
- Lineaarisäätimet - mikropiirit
- Logiikkamuuntimet
- Lämpötilamuuntimet
- Microchip mikrokontrollerit
- Mikrokontrollerit - muut
- Mikropiirit - CAN liitäntä
- Mikropiirit - ETHERNET liitäntä
- Mikropiirit - I2C liitäntä
- Mikropiirit - muut
- Mikropiirit - muut liitäntäpiirit
- Mikropiirit - RS232/422/485 liitäntä
- Mikropiirit - USB liitäntä
- Moottori- ja PWM-ajurit
- MOSFET/IGBT ajurit
- Multivibraattorit
- Muut logiikkapiirit
- Muut muistit - mikropiirit
- Muut ohjelmoitavat mikropiirit
- NXP ARM mikrokontrollerit
- NXP mikrokontrollerit
- Ohjelmoitavat piirit
- Osoittajat/jakajapiirit
- Pariston- ja akunvalvonnat - mikropiirit
- PIC 16-bit sarja
- PIC 8-bit sarja
- PIC32 32-bit sarja
- Portit, vaihtosuuntaajat
- Power switches - mikropiirit
- Puskurit, lähettimet, ajurit
- RTC-piirit
- Salpakiinnitykset
- Siirtorekisterit
- Komparaattorit - SMD
- Operaatiovahvistimet - SMD
- SRAM muistit - mikropiirit
- SRAM rinnakkaisl. muistit - mikropiirit
- SRAM sarjaliitet. muistit - mikropiirit
- ST mikrokontrollerit
- Suodattimet - mikropiirit
- Regulaattorit kiinteällä jännitteellä
- Texas Instruments mikrokontrollerit
- Komparaattorit - THT
- Operaatiovahvistimet - THT
- Tunnistuspiirit
- TV- ja radio-mikropiirit
- U/I, U/f, U/U muuntimet
- Valvontapiirit
- Watchdog- ja reset-piirit
- XILINX ohjelmoitavat piirit
- FIFO muistit
- Analogiset ja sekalaiset mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TEXAS INSTRUMENTS Mikropiirin tyyppi ARM-mikroohjain Kellotaajuus 32MHz Kotelo SOT23-16 Asennus SMD Toimintalämpötila -40...105°C Liitäntä I2C Liitäntä IrDA Liitäntä LIN Liitäntä... Lue lisää
2,73 €(Sis.alv)
2,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MSPM0L1105TDYYR
- Paino: 0.5 g
- Kotelo: SOT23-16
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: TEXAS INSTRUMENTS
- Virtalähteen jännite: 1,62...3,6V DC
- Siirtoprotokolla: DALI
- A/D 12bit muuntimien määrä: 6
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IC: ARM-MIKROOHJAIN - 32MHZ - SOT23-16 - 4KBRAM,32KBFLASH - DALI MSPM0L1105TDYYR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEXAS INSTRUMENTS |
| Mikropiirin tyyppi | ARM-mikroohjain |
| Kellotaajuus | 32MHz |
| Kotelo | SOT23-16 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | IrDA |
| Liitäntä | LIN |
| Liitäntä | Smart Card |
| Liitäntä | SMBus |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | USART |
| Muisti | 4kB RAM |
| Muisti | 32kB FLASH |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | DMA |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PWM |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | watchdog |
| Virtalähteen jännite | 1,62...3,6V DC |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M0+ |
| Perhe | MSPM0L11 |
| A/D 12bit muuntimien määrä | 6 |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 13 |
| Ytimen tyyppi | 32-bit |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista