- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- 8051 8-bit sarja
- A/D muuntimet - mikropiirit
- Ajuripiirit
- ALTERA ohjelmoitavat piirit
- Analogiset multiplekserit ja kytkimet
- ARM 32-bit sarja
- AVR 8-bit sarja
- AVR32 32-bit sarja
- D/A muuntimet - mikropiirit
- Dekooderit, multiplekserit, kytkimet
- Digitaalipotentiometrit
- DRAM muistit - mikropiirit
- DsPIC 16-bit sarja
- EEPROM muistit - mikropiirit
- EEPROM rinnakkais. muistit - mikropiirit
- EEPROM sarjaliit. muistit - mikropiirit
- EPROM muistit - mikropiirit
- FLASH muistit - mikropiirit
- FLASH rinnakkaisl. muistit - mikropiirit
- FLASH sarjaliitet. muistit - mikropiirit
- FRAM muistit - mikropiirit
- Hybridipiirit
- Infineon Technologies mikrokontrollerit
- Jännitereferenssit ja -lähteet - piirit
- Jännitesäätimet - DC/DC piirit
- Jännitesäätimet - PWM piirit
- Kiikut
- Komparaattorit
- Kytkentäsäätimet - mikropiirit
- LATTICE ohjelmoitavat piirit
- LDO säätämätt. jännitestabilisaattorit
- LED-ajurit
- Liitännät - mikropiirit
- Lineaarisäätimet - mikropiirit
- Logiikkamuuntimet
- Lämpötilamuuntimet
- Microchip mikrokontrollerit
- Mikrokontrollerit - muut
- Mikropiirit - CAN liitäntä
- Mikropiirit - ETHERNET liitäntä
- Mikropiirit - I2C liitäntä
- Mikropiirit - muut
- Mikropiirit - muut liitäntäpiirit
- Mikropiirit - RS232/422/485 liitäntä
- Mikropiirit - USB liitäntä
- Moottori- ja PWM-ajurit
- MOSFET/IGBT ajurit
- Multivibraattorit
- Muut logiikkapiirit
- Muut muistit - mikropiirit
- Muut ohjelmoitavat mikropiirit
- NXP ARM mikrokontrollerit
- NXP mikrokontrollerit
- Ohjelmoitavat piirit
- Osoittajat/jakajapiirit
- Pariston- ja akunvalvonnat - mikropiirit
- PIC 16-bit sarja
- PIC 8-bit sarja
- PIC32 32-bit sarja
- Portit, vaihtosuuntaajat
- Power switches - mikropiirit
- Puskurit, lähettimet, ajurit
- RTC-piirit
- Salpakiinnitykset
- Siirtorekisterit
- Komparaattorit - SMD
- Operaatiovahvistimet - SMD
- SRAM muistit - mikropiirit
- SRAM rinnakkaisl. muistit - mikropiirit
- SRAM sarjaliitet. muistit - mikropiirit
- ST mikrokontrollerit
- Suodattimet - mikropiirit
- Regulaattorit kiinteällä jännitteellä
- Texas Instruments mikrokontrollerit
- Komparaattorit - THT
- Operaatiovahvistimet - THT
- Tunnistuspiirit
- TV- ja radio-mikropiirit
- U/I, U/f, U/U muuntimet
- Valvontapiirit
- Watchdog- ja reset-piirit
- XILINX ohjelmoitavat piirit
- FIFO muistit
- Analogiset ja sekalaiset mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
IC: ARM-MIKROOHJAIN - 32MHZ - LQFP48 - 32KBRAM,128KBFLASH - DALI - ARM
M0L2227QPTRQ1

Valmistaja TEXAS INSTRUMENTS Asennus SMD Toimintalämpötila -40...125°C 16bit ajastimien lukumäärä 6 Syötön ja tulostuksen lukumäärä 43 Muisti 32kB RAM Muisti 128kB FLASH Ytimen tyyppi... Lue lisää
4,79 €(Sis.alv)
3,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M0L2227QPTRQ1
- Paino: 10 g
- Kotelo: LQFP48
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Valmistaja: TEXAS INSTRUMENTS
- Virtalähteen jännite: 1,62...3,6V
- Siirtoprotokolla: DALI
- 16bit ajastimien lukumäärä: 6
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IC: ARM-MIKROOHJAIN - 32MHZ - LQFP48 - 32KBRAM,128KBFLASH - DALI - ARM M0L2227QPTRQ1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEXAS INSTRUMENTS |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| 16bit ajastimien lukumäärä | 6 |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 43 |
| Muisti | 32kB RAM |
| Muisti | 128kB FLASH |
| Ytimen tyyppi | 32-bit |
| Kellotaajuus | 32MHz |
| Perhe | ARM |
| Mikropiirin tyyppi | ARM-mikroohjain |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | Brown Out Reset (BOR) |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | DMA |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PoR |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PWM |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M0+ |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | IrDA |
| Liitäntä | Smart Card |
| Liitäntä | SMBus |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | USART |
| Kotelo | LQFP48 |
| Virtalähteen jännite | 1,62...3,6V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista