
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 58,9MM - L: 120,1MM
RE933
Tuotekoodi: RE933
46,52 €(Sis.alv)
37,07 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS (INTERSIL) |
| Mikropiirin tyyppi | analoginen kytkin |
| Kotelo | TSSOP16 |
| Kanavien luku | 2 |
| Asennus | SMD |
| Lähdön konfiguraatio | SPDT |
| Pakkaus | tuubi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Virtalähteen jännite | 3,3...5V DC |
| Syöttövirta, DC | 65A |
| Resistanssi | 19ohm |
| Mikropiirin laji | multiplekseri |

