
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 58,9MM - L: 120,1MM
RE933
Tuotekoodi: RE933
46,52 €(Sis.alv)
37,07 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | TSSOP16 |
| Pakkaus | tuubi |
| Lähtövirta | 0,12A |
| Kanavien luku | 2 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Resistanssi | 4ohm |
| Lähdön konfiguraatio | 2:1 |
| Kaistanleveys | 500MHz |
| Mikropiirin tyyppi | analoginen kytkin |
| Mikropiirin laji | demultiplekseri |
| Mikropiirin laji | multiplekseri |

