OSC25M-3.32/S3
GENERAATTORI: KVARTSI - 25MHZ - SMD - 3,3V - ±50PPM - -20÷70°C - Kiteet ja oskillaattorit - OSC25M-3.32S3 - 1
Valmistaja YIC Toimintajännite 3,3V taajuuden vakaus ±50ppm Taajuus 25MHz Generaattorin tyyppi kvartsi Asennus SMD Toimintalämpötila -20...70°C Rungon koko 3,4x2,7x1,2mm Tuotteen liitteet:... Lue lisää
  • Tuotekoodi: OSC25M-3.32S3
  • Taajuus: 25MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -20...70°C
  • Valmistaja: YIC
  • Toimintajännite: 3,3V
  • Rungon koot: 3,4x2,7x1,2mm
  • Pakkauskoko: 3000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaYIC
Toimintajännite3,3V
taajuuden vakaus±50ppm
Taajuus25MHz
Generaattorin tyyppikvartsi
AsennusSMD
Toimintalämpötila-20...70°C
Rungon koko3,4x2,7x1,2mm