OSC16M-3.3I/S3
GENERAATTORI: KVARTSI - 16MHZ - SMD - 3,3V - ±50PPM - -40÷85°C - Kiteet ja oskillaattorit - OSC16M-3.3IS3 - 1
Valmistaja YIC taajuuden vakaus ±50ppm Taajuus 16MHz Toimintajännite 3,3V Rungon koko 3,4x2,7x1,2mm Toimintalämpötila -40...85°C Generaattorin tyyppi kvartsi Asennus SMD Tuotteen liitteet:... Lue lisää
  • Tuotekoodi: OSC16M-3.3IS3
  • Taajuus: 16MHz
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Valmistaja: YIC
  • Toimintajännite: 3,3V
  • Rungon koot: 3,4x2,7x1,2mm
  • Pakkauskoko: 3000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaYIC
taajuuden vakaus±50ppm
Taajuus16MHz
Toimintajännite3,3V
Rungon koko3,4x2,7x1,2mm
Toimintalämpötila-40...85°C