- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
FERRIITTIHELMI - SMD - 1210 - R:OHM - -40÷125°C - ±30% - Z: 2KOHM - 1,2A
FB MH3225HM202NT

Valmistaja TAIYO YUDEN Ferriitin tyyppi helmi Asennus SMD Kotelo - tuuma 1210 Kotelo - mm 3225 Resistanssi 0,13ohm Toimintalämpötila -40...125°C Toleranssi ±30% Impedanssi 2kohm Max. toimintavirta... Lue lisää
574,70 €(Sis.alv)
457,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FBMH3225HM202NT
- Paino: 0.1 g
- Impedanssi: 2kOhm
- Resistanssi: 0,13Ohm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Toleranssi: ±30%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Tuotantosarja: FB
- Max. toimintavirta: 1,2A
- Testaustaajuus: 100MHz
- Kotelo - mm: 3225
- Kotelo - tuuma: 1210
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Ferriitin tyyppi | helmi |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 1210 |
| Kotelo - mm | 3225 |
| Resistanssi | 0,13ohm |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Toleranssi | ±30% |
| Impedanssi | 2kohm |
| Max. toimintavirta | 1,2A |
| Tuotantosarja | FB |
| Testaustaajuus | 100MHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €