- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
FERRIITTIHELMI - SMD - 0603 - -40÷125°C - ±25% - 600OHM - 900MA - LCM
LCMGA160808T601RG

Valmistaja TAIYO YUDEN Asennus SMD Ferriitin tyyppi helmi Tuotantosarja LCM Toimintalämpötila -40...125°C Max. toimintavirta 900mA Toleranssi ±25% Impedanssi 600ohm Testaustaajuus 100MHz Kotelo -... Lue lisää
0,96 €(Sis.alv)
0,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCMGA160808T601RG
- Impedanssi: 600Ohm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Toleranssi: ±25%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Tuotantosarja: LCM
- Max. toimintavirta: 900mA
- Testaustaajuus: 100MHz
- Kotelo - mm: 1608
- Kotelo - tuuma: 0603
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
FERRIITTIHELMI - SMD - 0603 - -40÷125°C - ±25% - 600OHM - 900MA - LCM LCMGA160808T601RG
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Asennus | SMD |
| Ferriitin tyyppi | helmi |
| Tuotantosarja | LCM |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Max. toimintavirta | 900mA |
| Toleranssi | ±25% |
| Impedanssi | 600ohm |
| Testaustaajuus | 100MHz |
| Kotelo - tuuma | 0603 |
| Kotelo - mm | 1608 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista