LCMGA160808T601RG
FERRIITTIHELMI - SMD - 0603 - -40÷125°C - ±25% - 600OHM - 900MA - LCM - Ferriittihelmet - LCMGA160808T601RG - 1
Valmistaja TAIYO YUDEN Asennus SMD Ferriitin tyyppi helmi Tuotantosarja LCM Toimintalämpötila -40...125°C Max. toimintavirta 900mA Toleranssi ±25% Impedanssi 600ohm Testaustaajuus 100MHz Kotelo -... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LCMGA160808T601RG
  • Impedanssi: 600Ohm
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -40...125°C
  • Toleranssi: ±25%
  • Valmistaja: TAIYO YUDEN
  • Tuotantosarja: LCM
  • Max. toimintavirta: 900mA
  • Testaustaajuus: 100MHz
  • Kotelo - mm: 1608
  • Kotelo - tuuma: 0603
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTAIYO YUDEN
AsennusSMD
Ferriitin tyyppihelmi
TuotantosarjaLCM
Toimintalämpötila-40...125°C
Max. toimintavirta900mA
Toleranssi±25%
Impedanssi600ohm
Testaustaajuus100MHz