- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MASZCZYK Kotelon tyyppi erikoistettu Kotelon materiaali ABS Kotelon väri harma Setin sisältö ruuvi x2 Koteloiden käyttö hälytykset Sulkemistapa ruuvattu Kotelon kuvaus 8pin liittimien... Lue lisää
4,84 €(Sis.alv)
3,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ABS-18B
- Paino: 30.1 g
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: MASZCZYK
- Koko A: 55mm
- Koko C: 30mm
- Koko B: 56mm
- Kotelon tyyppi: erikoistettu
- Setin sisältö: ruuvi x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ERIKOISKOTELO - A: 55MM - B: 56MM - C: 30MM - ABS - HARMA - (A): 64MM KM-18B GY
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MASZCZYK |
| Kotelon tyyppi | erikoistettu |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | harma |
| Setin sisältö | ruuvi x2 |
| Koteloiden käyttö | hälytykset |
| Sulkemistapa | ruuvattu |
| Kotelon kuvaus | 8pin liittimien suoja |
| Koko C | 30mm |
| Koko B | 56mm |
| Koko A | 55mm |
| Mitta (a) | 64mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista