- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RUBYCON Asennus THT Toimintalämpötila -40...105°C Kapasitanssi 68µF Rasteri 5mm Rungon koko 12,5x40mm Toleranssi ±20% Toimintajännite 400V DC Elämänkaari 12000h Kondensaattorin... Lue lisää
1142,03 €(Sis.alv)
909,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 400BXW68MEFR12.5-0
- Paino: 5.3 g
- Kapasitanssi: 68µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: RUBYCON
- Toimintajännite: 400V DC
- Elämänkaari: 12000h
- Rungon koot: 12,5x40mm
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | RUBYCON |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kapasitanssi | 68µF |
| Rasteri | 5mm |
| Rungon koko | 12,5x40mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Elämänkaari | 12000h |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €