- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RUBYCON Asennus THT Toimintalämpötila -25...105°C Kapasitanssi 47µF Rasteri 7,49mm Rungon koko 25x16mm Halkaisija 16mm Korkeus 25mm Toimintavirta 1,18A Toleranssi ±20% Toimintajännite... Lue lisää
776,58 €(Sis.alv)
618,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 400BXC47MEFC16X2-0
- Paino: 8.1 g
- Halkaisija: 16mm
- Kapasitanssi: 47µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 25mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 7,49mm
- Toimintalämpötila: -25...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: RUBYCON
- Toimintajännite: 400V DC
- Toimintavirta: 1,18A
- Elämänkaari: 12000h
- Rungon koot: 25x16mm
- Pakkauskoko: 600 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - THT - 47UF - 400VDC 400BXC47MEFC16X25
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RUBYCON |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -25...105°C |
| Kapasitanssi | 47µF |
| Rasteri | 7,49mm |
| Rungon koko | 25x16mm |
| Halkaisija | 16mm |
| Korkeus | 25mm |
| Toimintavirta | 1,18A |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Elämänkaari | 12000h |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista