- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RUBYCON Toimintajännite 16V DC Kapasitanssi 680µF Rungon koko 10x12,5mm Rasteri 5mm Halkaisija 10mm Korkeus 12,5mm Impedanssi 39mohm ESR resistanssi 39mohm Toimintavirta 1,33A Toleranssi... Lue lisää
279,98 €(Sis.alv)
223,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 16ZLH680MEFC10X1-0
- Paino: 1.9 g
- Impedanssi: 39mOhm
- Halkaisija: 10mm
- Kapasitanssi: 680µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 12,5mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5mm
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: RUBYCON
- Toimintajännite: 16V DC
- Toimintavirta: 1,33A
- Elämänkaari: 10000h
- ESR resistanssi: 39mOhm
- Rungon koot: 10x12,5mm
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | RUBYCON |
| Toimintajännite | 16V DC |
| Kapasitanssi | 680µF |
| Rungon koko | 10x12,5mm |
| Rasteri | 5mm |
| Halkaisija | 10mm |
| Korkeus | 12,5mm |
| Impedanssi | 39mohm |
| ESR resistanssi | 39mohm |
| Toimintavirta | 1,33A |
| Toleranssi | ±20% |
| Elämänkaari | 10000h |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €