- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja YAGEO Kondensaattorin laji low ESR Asennus THT Toimintalämpötila -40...105°C Toleranssi -10...30% Kapasitanssi 2,7mF Rungon koko 20x46mm ESR resistanssi 32mohm Toimintajännite 40V DC... Lue lisää
185,67 €(Sis.alv)
147,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A231MS272Q040A-YAG
- Paino: 13 g
- Kapasitanssi: 2,7mF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Asennus: THT
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: -10...30%
- Valmistaja: YAGEO
- Toimintajännite: 40V DC
- ESR resistanssi: 32mOhm
- Rungon koot: 20x46mm
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | YAGEO |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Toleranssi | -10...30% |
| Kapasitanssi | 2,7mF |
| Rungon koko | 20x46mm |
| ESR resistanssi | 32mohm |
| Toimintajännite | 40V DC |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €