- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RUBYCON Toimintajännite 16V DC Kapasitanssi 100µF Rungon koko 11x5mm Rasteri 2,01mm Halkaisija 5mm Korkeus 11mm Impedanssi 0,22ohm ESR resistanssi 220mohm Toimintavirta 0,345A Toleranssi... Lue lisää
309,45 €(Sis.alv)
246,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 16ZLH100MEFC5X11-0
- Paino: 0.4 g
- Impedanssi: 0,22Ohm
- Halkaisija: 5mm
- Kapasitanssi: 100µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 11mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,01mm
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: RUBYCON
- Toimintajännite: 16V DC
- Toimintavirta: 0,345A
- Elämänkaari: 6000h
- ESR resistanssi: 220mOhm
- Rungon koot: 11x5mm
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | RUBYCON |
| Toimintajännite | 16V DC |
| Kapasitanssi | 100µF |
| Rungon koko | 11x5mm |
| Rasteri | 2,01mm |
| Halkaisija | 5mm |
| Korkeus | 11mm |
| Impedanssi | 0,22ohm |
| ESR resistanssi | 220mohm |
| Toimintavirta | 0,345A |
| Toleranssi | ±20% |
| Elämänkaari | 6000h |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €