
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | SMD |
| Kapasitanssi | 470µF |
| Toimintajännite | 10V DC |
| Rungon koko | Ø10x7,7mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Korkeus | 7,7mm |
| Halkaisija | 10mm |













