
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | VISHAY |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | SMD |
| Kapasitanssi | 220µF |
| Toimintajännite | 63V DC |
| Rungon koko | Ø12,5x13,5mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Korkeus | 13,5mm |
| Halkaisija | 12,5mm |













