- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RUBYCON Rungon koko 10,5x10mm Halkaisija 10mm ESR resistanssi 0,25ohm Toimintavirta 0,35A Toleranssi ±20% Toimintajännite 50V DC Elämänkaari 3000h Yhteensopivuusnormi AEC-Q200... Lue lisää
952,92 €(Sis.alv)
759,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 50THV100M10X10.5-0
- Paino: 1.7 g
- Halkaisija: 10mm
- Kapasitanssi: 100µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Asennus: SMD
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: RUBYCON
- Toimintajännite: 50V DC
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Toimintavirta: 0,35A
- Elämänkaari: 3000h
- ESR resistanssi: 0,25Ohm
- Rungon koot: 10,5x10mm
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tilattavissa 11 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | RUBYCON |
| Rungon koko | 10,5x10mm |
| Halkaisija | 10mm |
| ESR resistanssi | 0,25ohm |
| Toimintavirta | 0,35A |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 50V DC |
| Elämänkaari | 3000h |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Kapasitanssi | 100µF |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €